KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481026
nr 1248 1026
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Konstnär i parken", Signerad. Olja på duk, 82x98
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:45:10
12/4 18:18:56
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano